RSS | Dilekita Mekan RehberiMekanları Dilekita ile keşfedin...http://dilekita.com<![CDATA[Akamoy Otel & Restaurant]]>Mon, 10 Feb 2020 16:24:52 +0300http://dilekita.com/mekanlar/akamoy-boztepe-otel-restaurant-ordu/10-subat-2020http://dilekita.com/mekanlar/akamoy-boztepe-otel-restaurant-ordu<![CDATA[Markus Prime Ribs Society]]>Mon, 13 Jan 2020 17:50:53 +0300http://dilekita.com/mekanlar/markus-prime-ribs-society-oto-sanayi-maslak-istanbul/13-ocak-2020http://dilekita.com/mekanlar/markus-prime-ribs-society-oto-sanayi-maslak-istanbul<![CDATA[Bohça Mantı]]>Sat, 21 Dec 2019 19:09:52 +0300http://dilekita.com/mekanlar/bohca-manti-giresun-merkez/21-aralik-2019http://dilekita.com/mekanlar/bohca-manti-giresun-merkez<![CDATA[Ulus Cafe]]>Wed, 11 Dec 2019 14:49:15 +0300http://dilekita.com/mekanlar/ulus-cafe-panorama-ulus-istanbul/11-aralik-2019http://dilekita.com/mekanlar/ulus-cafe-panorama-ulus-istanbul<![CDATA[Torcello Ristorante Italiano]]>Wed, 25 Sep 2019 00:49:00 +0300http://dilekita.com/mekanlar/torcello-ristorante-italiano-akatlar-besiktas-istanbul/25-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/torcello-ristorante-italiano-akatlar-besiktas-istanbul<![CDATA[Haora Cafe & Lounge]]>Thu, 19 Sep 2019 18:21:04 +0300http://dilekita.com/mekanlar/haora-cafe-lounge-maden-sariyer-istanbul/19-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/haora-cafe-lounge-maden-sariyer-istanbul<![CDATA[Kameriye Cafe & Restaurant]]>Wed, 11 Sep 2019 19:54:19 +0300http://dilekita.com/mekanlar/kameriye-cafe-restaurant-feneryolu-kadikoy-istanbul/11-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/kameriye-cafe-restaurant-feneryolu-kadikoy-istanbul<![CDATA[Doria Hotel & Yacht Club KAŞ]]>Mon, 09 Sep 2019 01:44:13 +0300http://dilekita.com/mekanlar/doria-hotel-yacht-club-kas-antalya/09-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/doria-hotel-yacht-club-kas-antalya<![CDATA[Atiler Restoran]]>Sun, 08 Sep 2019 22:07:47 +0300http://dilekita.com/mekanlar/atiler-restoran-etiler-besiktas-istanbul/08-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/atiler-restoran-etiler-besiktas-istanbul<![CDATA[Çınaraltı Çay Bahçesi]]>Sat, 07 Sep 2019 03:45:22 +0300http://dilekita.com/mekanlar/cinaralti-cay-bahcesi-altinoluk-edremit-balikesir/07-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/cinaralti-cay-bahcesi-altinoluk-edremit-balikesir<![CDATA[Flamm Bodrum]]>Sat, 07 Sep 2019 01:38:12 +0300http://dilekita.com/mekanlar/flamm-bodrum-hotel-beach-club/07-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/flamm-bodrum-hotel-beach-club<![CDATA[Mavi Pide - Selimiye]]>Fri, 06 Sep 2019 01:34:16 +0300http://dilekita.com/mekanlar/mavi-pide-selimiye/06-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/mavi-pide-selimiye<![CDATA[İskarça Restaurant]]>Fri, 06 Sep 2019 00:36:57 +0300http://dilekita.com/mekanlar/iskarca-restaurant/06-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/iskarca-restaurant<![CDATA[Delikyol Deniz Restaurant Mehmet'in Yeri]]>Thu, 05 Sep 2019 22:54:02 +0300http://dilekita.com/mekanlar/delikyol-deniz-restaurant-mehmetin-yeri/05-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/delikyol-deniz-restaurant-mehmetin-yeri<![CDATA[Ayazma Balık Restaurant]]>Thu, 05 Sep 2019 21:38:08 +0300http://dilekita.com/mekanlar/ayazma-balik-restaurant-dikili/05-eylul-2019http://dilekita.com/mekanlar/ayazma-balik-restaurant-dikili<![CDATA[Jazibe Restaurant]]>Fri, 23 Aug 2019 23:39:01 +0300http://dilekita.com/mekanlar/jazibe-restaurant-zakros-hotel-lykia/23-agustos-2019http://dilekita.com/mekanlar/jazibe-restaurant-zakros-hotel-lykia<![CDATA[Beyaz Fırın]]>Fri, 16 Aug 2019 12:26:08 +0300http://dilekita.com/mekanlar/beyaz-firin-brasserie-etiler-besiktas/16-agustos-2019http://dilekita.com/mekanlar/beyaz-firin-brasserie-etiler-besiktas<![CDATA[Battı Balık]]>Sat, 03 Aug 2019 20:51:32 +0300http://dilekita.com/mekanlar/batti-balik-bozcaada-canakkale/03-agustos-2019http://dilekita.com/mekanlar/batti-balik-bozcaada-canakkale<![CDATA[Pavli]]>Fri, 02 Aug 2019 17:03:07 +0300http://dilekita.com/mekanlar/pavli-bozcaada/02-agustos-2019http://dilekita.com/mekanlar/pavli-bozcaada<![CDATA[Kapı 14]]>Thu, 01 Aug 2019 18:22:49 +0300http://dilekita.com/mekanlar/kapi-14-bozcaada-canakkale/01-agustos-2019http://dilekita.com/mekanlar/kapi-14-bozcaada-canakkale<![CDATA[Tayyare Pizza]]>Wed, 31 Jul 2019 00:57:22 +0300http://dilekita.com/mekanlar/tayyare-pizza-bozcaada-canakkale/31-temmuz-2019http://dilekita.com/mekanlar/tayyare-pizza-bozcaada-canakkale<![CDATA[Tezgah Kebap]]>Fri, 23 Nov 2018 00:44:01 +0300http://dilekita.com/mekanlar/tezgah-kebap-akatlar-besiktas-istanbul/23-kasim-2018http://dilekita.com/mekanlar/tezgah-kebap-akatlar-besiktas-istanbul